Намери ни
To Top

Киров: Проблемът при нас е вторите полувремена

Наставникът на Арда (Кърджали) Николай Киров коментира равенството 1:1 с тима на ЦСКА 1948.

„Добро първо полувреме за нас. Стояхме добре тактически и отбелязахме един гол. За жалост, вторите полувремена отново са ни проблемни.

От една безобидна ситуация противникът ни изравни. След червения картон трябваше нещата да се променят. Щом резултатът е такъв, значи е справедлив. Има още какво да се желае. При нас проблемът е вторите полувремена. Работим всеки ден, за да подобрим проблемите. Изтървахме момент, в който да намалим разликата с точките. Има пет двубоя между преки съперници. Силите в тази група са изравнени“.